No:216/18, Xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov Nyu-Yorkda Venesuela və Baham Adalarının xarici işlər nazirləri ilə görüşdü
26 sentyabr 2018 01:26
Xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov Nyu-Yorkda Venesuela Bolivar Respublikasının xarici işlər naziri Jorge Areaza və Baham Adaları Birliyinin xarici işlər naziri Daren Alan Henfild ilə ikitərəfli görüşlər keçirdi.
Nazirlər ikitərəfli münasibətləri müzakirə etdi və qarşılıqlı maraq doğuran regional və beynəlxalq məsələlər, həmçinin BMT Baş Assambleyasının 73-cü sessiyasının gündəliyi üzrə fikir mübadiləsi apardılar.

Press release 26 September 2018 01:26
No:216/18, Foreign Minister Elmar Mammadyarov met with his counterparts from Venezuela and Bahamas in New York
26 September 2018 01:26
Foreign Minister Elmar Mammadyarov held bilateral meetings with Minister of Foreign Affairs of the Bolivarian Republic of Venezuela Jorge Arreaza and Minister of Foreign Affairs of the Commonwealth of the Bahamas Darren Allan Henfield in New-York.
The Ministers discussed the bilateral relations and had exchange of views on regional and international issues of mutual interest, as well as the agenda of the 73rd session of the UN General Assembly.