Mətbuat şərhi 03 dekabr 2018 23:28
No:313/18, Azərbaycan Respublikası xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov və Ermənistan Respublikası xarici işlər nazirinin v.i.e. Zöhrab Mnatsakanyan arasında görüş keçiriləcək
03 dekabr 2018 23:28
ATƏT-in Nazirlər Şurasının 25-ci sessiyasında iştirak edən Azərbaycan Respublikası xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov və Ermənistan Respublikası xarici işlər nazirinin v.i.e. Zöhrab Mnatsakanyan arasında ATƏT-in Minsk Qrupunun həmsədrlərinin (İqor Popov – Rusiya Federasiyası, Stefan Viskonti – Fransa və Əndrü Sxofer – ABŞ) vasitəçiliyi ilə 5 dekabr tarixində Milanda görüş keçiriləcək. Görüşdə ATƏT-in Fəaliyyətdə olan Sədrinin şəxsi nümayəndəsi Andjey Kasprşik də iştirak edəcək.

Press release 03 December 2018 23:28
No:313/18, Foreign Minister of the Republic of Azerbaijan Elmar Mammadyarov will meet with acting Foreign Minister of the Republic of Armenia Zohrab Mnatsakanyan (Eng-Rus)
03 December 2018 23:28
Foreign Minister of the Republic of Azerbaijan Elmar Mammadyarov and acting Foreign Minister of the Republic of Armenia Zohrab Mnatsakanyan taking part in the 25th session of the OSCE Ministerial Council will have a meeting with the mediation of the Co-Chairs of the OSCE Minsk Group (Igor Popov of the Russian Federation, Stephane Visconti of France, and Andrew Schofer of the United States of America) in Milano on December 5, 2018. The meeting will also be attended by the Personal Representative of the OSCE Chairperson-in-Office Andrzej Kasprzyk.