No:282/19, Xarici İşlər naziri Elmar Məmmədyarov Beynəlxalq Münasibətlər və Dayanıqlı İnkişaf Mərkəzinin Prezidenti ilə görüşüb
BMT Baş Assambleyasının 74-cü sessiyası çərçivəsində Xarici İşlər naziri Elmar Məmmədyarov Beynəlxalq Münasibətlər və Dayanıqlı İnkişaf Mərkəzinin Prezidenti Vuk Yeremiç ilə görüşüb.
Görüşdə V.Yeremiç Mərkəzin fəaliyyəti ilə bağlı Nazir Məmmədyarovu məlumatlandırıb. Tərəflər mümkün əməkdaşlıq yolları və Azərbaycanın araşdırma mərkəzləri ilə Beynəlxalq Münasibətlər və Dayanıqlı İnkişaf Mərkəzinin birgə fəaliyyəti barədə ətraflı fikir mübadiləsi aparıb.

No:282/19, Foreign Minister Elmar Mammadyarov held a meeting with the President of the Center for International Relations and Sustainable Development
On the sidelines of the 74th session of the UN GA, Foreign Minister Elmar Mammadyarov met with Vuk Jeremić, the President of the Center for International Relations and Sustainable Development (CIRSD).
At the meeting, the President of CIRSD informed the Foreign Minister about the activities of the Center.
The sides had a broad exchange on the possible ways of cooperation and joint activities between CIRSD and Azerbaijani think-tank organizations.