Mətbuat şərhi 12 sentyabr 2018
No:196/18, Xarici İşlər Nazirliyinin Dövlət Protokolu İdarəsinin rəisi səfir Pərvin Mirzəzadə Ümumdünya Səhiyyə Təşkilatının yeni nümayəndəsini qəbul edib
Xarici İşlər Nazirliyinin Dövlət Protokolu İdarəsinin rəisi səfir Pərvin Mirzəzadə Ümumdünya Səhiyyə Təşkilatının Azərbaycan Respublikası üzrə yeni nümayəndəsi Dr. Hande Harmancını qəbul etdi.
Görüş əsnasında Dr. Hande Harmancı  təyinatı ilə əlaqədar etimadnaməsini Pərvin Mirzəzadəyə təqdim etdi. Dr. Hande Harmancı fəaliyyəti dövründə Azərbaycan ilə ÜST arasında  münasibələrinin inkişafı üçün səylə çalışacağını diqqətə çatdırdı.

No:196/18, Ambassador Parvin Mirzazade, Head of the State Protocol Department of the Ministry of Foreign Affairs received the newly appointed Representative of the World Health Organization
12 September 2018 01:53
Ambassador Parvin Mirzazade, Head of the State Protocol Department of the Ministry of Foreign Affairs received newly appointed Representative of the World Health Organization to the Republic of Azerbaijan Dr. Hande Harmanci.
During the meeting Dr. Hande Harmanci presented her credentials to Ambassador Parvin Mirzazade. Dr. Hande Harmanci vowed to spare no efforts for the development of relations between Azerbaijan and WHO during her tenure.