No:035/19, Xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov İndoneziyanın xarici işlər naziri ilə görüşdü
Cenevrəyə işgüzar səfəri çərçivəsində xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov İndoneziyanın xarici işlər naziri Retno Marsudi ilə görüşdü.
Görüş zamanı iki ölkə arasındakı əməkdaşlıq əlaqələri barədə fikir mübadiləsi aparıldı və siyasi münasibətlərin cari səviyyəsindən məmnunluq ifadə olundu. Eyni zamanda tərəflər beynəlxalq təşkilatlar, ələxüsus BMT çərçivəsində əməkdaşlıq məsələlərini müzakirə etdilər.
Görüş zamanı həmçinin qarşılıqlı maraq doğuran məsələlər barəsində fikir mübadiləsi aparıldı.

No:035/19, Foreign Minister Elmar Mammadyarov met with the Indonesian Minister for Foreign Affairs
On the sideliness of his working visit to Geneva, Foreign Minister Elmar Mammadyarov met with Retno Marsudi, Minister for Foreign Affairs of Indonesia.
At the meeting the sides discussed the cooperation relations between the two countries and expressed their satisfaction over the current level of political relations. Furthermore, the sides discussed the cooperation issues within the international organizations, in particular the UN.