Mətbuat şərhi 14 yanvar 2019
No:003/19, Azərbaycan Respublikası xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov və Ermənistan Respublikası xarici işlər nazirinin v.i.e. Zöhrab Mnatsakanyan arasında görüş keçiriləcək
Azərbaycan Respublikası xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov və Ermənistan Respublikası xarici işlər nazirinin v.i.e. Zöhrab Mnatsakanyan arasında ATƏT-in Minsk Qrupunun həmsədrlərinin (İqor Popov – Rusiya Federasiyası, Stefan Viskonti – Fransa və Əndrü Sxofer – ABŞ) vasitəçiliyi ilə bu ilin 16 yanvar tarixində Parisdə görüş keçiriləcək. Görüşdə ATƏT-in Fəaliyyətdə olan Sədrinin şəxsi nümayəndəsi Andjey Kasprşik də iştirak edəcək.

Press release 14 January 2019
No:003/19, Foreign Minister Elmar Mammadyarov will meet with acting Foreign Minister of Armenia Zohrab Mnatsakanyan (En/Ru)
Foreign Minister of the Republic of Azerbaijan Elmar Mammadyarov and acting Foreign Minister of the Republic of Armenia Zohrab Mnatsakanyan will have a meeting with the mediation of the Co-Chairs of the OSCE Minsk Group (Igor Popov of the Russian Federation, Stephane Visconti of France, and Andrew Schofer of the United States of America) in Paris on January 16, 2019. The meeting will also be attended by the Personal Representative of the OSCE Chairperson-in-Office Andrzej Kasprzyk.