Mətbuat şərhi 24 fevral 2017
No: 47/17, Cibutinin xarici işlər və beynəlxalq əməkdaşlıq üzrə naziri Mahmud Əli Yusuf Azərbaycana rəsmi səfər edəcək
24-26 fevral 2017-ci il tarixində Cibuti Respublikasının xarici işlər və beynəlxalq əməkdaşlıq üzrə naziri Mahmud Əli Yusuf Azərbaycan Respublikasında rəsmi səfərdə olacaqdır.
Səfər çərçivəsində Mahmud Əli Yusufun 24 fevralda xarici işlər naziri Elmar Məmmədyarov ilə görüşü nəzərdə tutulub.
Görüşdən sonra keçiriləcək birgə mətbuat konfransında iştirak etmək niyyətində olan KİV nümayəndələrinin 24 fevral tarixində saat 12:15-dən gec olmayaraq Xarici İşlər Nazirliyinə gəlmələri xahiş olunur.

No: 47/17, Minister of Foreign Affairs and International Cooperation of Djibouti Mahmoud Ali Youssouf will pay an official visit to Azerbaijan
Minister of Foreign Affairs and International Cooperation of Djibouti Mahmoud Ali Youssouf will be on an official visit in the Republic of Azerbaijan on February 24-26, 2017.
Mahmoud Ali Youssouf will have a meeting with the Foreign Minister Elmar Mammadyarov on February 24, 2017.
Elmar Mammadyarov and Mahmoud Ali Youssouf will hold a joint press-conference after the meeting.
Local and international media are invited to come to the Ministry of Foreign Affairs on February 24, before 12:15. Media representatives are requested to present their accreditation cards at the entrance.