No:477/20, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramov və Rusiya xarici işlər naziri Sergey Lavrov arasında telefon danışığı ilə bağlı məlumatı
Bu ilin 21 dekabr tarixində Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov və Rusiya Federasiyasının xarici işlər naziri Sergey Lavrov arasında telefon danışığı baş tutub.
Nazirlər 10 noyabr tarixli birgə bəyanatdan irəli gələn məsələlərin icrası, eləcə də ikitərəfli əməkdaşlıq gündəliyi üzrə fikir mübadiləsi aparıblar.

No:477/20, Information of the Press Service Department of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan on the telephone conversation between Foreign Minister Jeyhun Bayramov and Sergey Lavrov, the Minister of Foreign Affairs of the Russian Federation
On December 21, 2020, a telephone conversation took place between Foreign Minister Jeyhun Bayramov and Sergey Lavrov, the Minister of Foreign Affairs of the Russian Federation.
The Ministers exchanged their views on the implementation of the trilateral statement of 10 November 2020, as well as the bilateral cooperation agenda.