No:464/20, Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramov və Rusiya xarici işlər naziri Sergey Lavrov arasında telefon danışığı ilə bağlı məlumatı
Cari ilin 12 dekabr tarixində Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov və Rusiya Federasiyasının Xarici İşlər naziri Sergey Lavrov arasında telefon danışığı baş tutub.
Nazirlər 10 noyabr 2020-ci il tarixli üçtərəfli bəyanatın icrası, eləcə də qarşılıqlı maraq doğuran regional və beynəlxalq məsələlər ətrafında fikir mübadiləsi aparıblar.

No:464/20, Information of the Press Service Department of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan on the telephone conversation between Foreign Minister Jeyhun Bayramov and Sergey Lavrov, the Minister of Foreign Affairs of the Russian Federation
On December 12, 2020, a telephone conversation took place between Foreign Minister Jeyhun Bayramov and Sergey Lavrov, the Minister of Foreign Affairs of the Russian Federation.
The Ministers exchanged their views on the implementation of the trilateral statement of 10 November 2020, as well as on bilateral and international issues of mutual interest.