No:443/20, Azərbaycan Respublikasının Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat xidməti idarəsinin nazir Ceyhun Bayramov ilə Türkiyə Xarici İşlər naziri Mevlüt Çavuşoğlu ilə telefon danışığına dair məlumatı
Bu ilin 3 dekabr tarixində Azərbaycan Respublikası xarici işlər naziri Ceyhun Bayramovun Türkiyə Respublikasının xarici işlər naziri Mevlüt Çavuşoğlu arasında telefon danışığı baş tutub.
Nazirlər ATƏT-in Nazirlər Şurasının 27-ci iclası ilə bağlı, eləcə də qarşılıqlı maraq doğuran digər regional məsələlər ətrafında fikir mübadiləsi aparıblar.

Press release 04 December 2020
No:443/20, Information of the Press Service Department of the Ministry of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan on the telephone conversation between Foreign Minister Jeyhun Bayramov and Mevlüt Çavuşoğlu, the Minister of Foreign Affairs of Türkiye
On December 3, 2020, a telephone conversation took place between the Foreign Minister Jeyhun Bayramov and the Minister of Foreign Affairs of the Republic of Türkiye Mevlüt Çavuşoğlu.
The Ministers exchanged their views on the 27th meeting of the OSCE Ministerial Council, as well as the other regional issues of mutual interest.